KONST / Litografier / Färglitografi 14823060
nr 1482 3060
Anders Hugo
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 64/295. Färglitografi, bildmått: 40x28 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Anders Hugo, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:18:18
150 kr